07 Ekim 2016
Akut Arşivlerinden Oluşan Fotoğraf Sergisi Maltepe Park'ta!
Takvime Ekle 07 10 2016 Europe/Istanbul Akut Arşivlerinden Oluşan Fotoğraf Sergisi Maltepe Park'ta! Maltepe Park Alışveriş Merkezi Maltepe Park Alışveriş Merkezi info@maltepeparkavm.com DD/MM/YYYY
DİĞER ETKİNLİKLER

AKUT FOTOĞRAF SERGİSİ

AKUT ARŞİVİ HALKLA BULUŞUYOR

 

Türkiye'nin alanında öncü ve lider sivil toplum örgütü AKUT Arama Kurtarma Derneği'nin 20 yıllık çalışmalarından oluşan fotoğraf sergisi ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezinde  gerçekleşecek.

Banu Noyan organizasyonuyla 20-30 Ekim tarihleri arasında sergilenecek olan 50 adet fotoğrafta, arama ve kurtarmanın zorluklarını, kurtarılan canları, fedakarlığı, umudu, sevgiyi, sorumluluk duygusunu ve bütün bunları gerçekleştiren gönüllü insanlar gözler önüne serilecek.

Türkiye’nin AKUT’unun bugüne kadar zorlu koşullarda kurtardığı hayatlar gözler önüne serilecek.

AKUT’un zengin arşivinden özenle seçilen fotoğraflarda Türkiye’nin AKUT’unun yaşanan afetlerdeki önemi bir kez daha vurgulanacak.

Serginin açılışı AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nasuh Mahruki, AKUT Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gönüllülerinin katılımı ile 22 Ekim saat 15.00’de Maltepe Park Sergi alanında yapılacak.

 

Yer: Maltepe Park Alışveriş Merkezi/Zemin kat Sergi Alanı

Tarih: 22 Ekim 2016 Cumartesi

Saat. 15.00

Bilgi: Banu Noyan İletişim-Organizasyon

Süreyya Gökhan: 0506 062 45 68