18 Kasım 2017
Ali Kocatepe ve Aysun Kocatepe ile Müzikli Söyleşi
Takvime Ekle 18 11 2017 Europe/Istanbul Ali Kocatepe ve Aysun Kocatepe ile Müzikli Söyleşi Maltepe Park Alışveriş Merkezi Maltepe Park Alışveriş Merkezi info@maltepeparkavm.com DD/MM/YYYY
DİĞER ETKİNLİKLER

Türkiye’nin en önemli sanatçılarından biri olan, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada sayısız ödülün sahibi, herkesin yakından tanıyıp çok sevdiği isim Ali Kocatepe ve kendisi gibi başarılı bir sanatçı olan eşi Aysun Kocatepe, 18 Kasım Cumartesi günü Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde sevenleriyle buluşuyor.

 

300 civarında beste ve şarkı sözü bulunan, reklam müziklerine ve iki de müzikale imza atan, yapımcı olarak 100’den fazla müzik prodüksiyonunu üstlenmiş ve üretimini hala sürdüren Ali Kocatepe ile 1986 yılında profesyonel sahne çalışmalarına başlayarak günümüze kadar başarıyla sahnelerde varlığını sürdüren Aysun Kocatepe farklı bir konseptte sahne almaya hazırlanıyorlar. Ali Kocatepe’nin şarkılarının ilham kaynağı ile hikayelerini anlatacağı ve eşi Aysun Kocatepe ile birlikte seslendireceği müzikli söyleşide, ikiliye piyanoda Doğan Kospançalı eşlik edecek.

 

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerini sevdikleri isimlerle biraraya getirerek, unutulmayacak anlara ev sahipliği yapıyor. 18 Kasım Cumartesi günü; Ali Kocatepe & Aysun Kocatepe ile buluşma ise 15.00’da gerçekleşecek. Maltepe Park, Esentepe metro durağı çıkışında yer alıyor.