20 Nisan 2018
Alışveriş Çeki Hediye Kampanya Katılım Koşulları
Takvime Ekle 20 04 2018 Europe/Istanbul Alışveriş Çeki Hediye Kampanya Katılım Koşulları Maltepe Park Alışveriş Merkezi Maltepe Park Alışveriş Merkezi info@maltepeparkavm.com DD/MM/YYYY
DİĞER ETKİNLİKLER

Kampanya Katılım Koşulları:

Kampanya kapsamında 20.04.2018 (10.00) - 23.04.2018 (22.00) tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Maltepe Park AVM içindeki mağazalardan (Maltepe Park AVM içerisinde bulunan banka ve ATM’lerden alınan makbuzlar, döviz işlemleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyun harcamaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir) aynı gün içinde toplamda 500 TL alışveriş yapanlara 50 TL, 1000 TL alışveriş yapanlara 150 TL değerinde hediye çeki verilecektir. Kampanya 20.04.2018 (10.00) - 23.04.2018 (22.00) tarihleri arasında ve kampanya tarihlerine geçerli olacaktır. Hediye çeki stoklarının tükenmesi halinde kampanya kendiliğinden sona erecektir. Kampanya yalnızca Maltepe Park AVM mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya bankosuna gelip fiş/fatura ibraz edip; başvuru formu dolduranlar kampanyaya katılabilir. Başvuru formları başkaları adına veya vekâleten doldurulamaz. Kampanya süresince bir kişi yalnızca 1 defa katılım sağlayabilir ve harcama tutarına karşılık gelen hediye çekinden yalnızca 1 adet hak kazanabilir. Kazanılan hediye çekleri yalnızca Maltepe Park AVM’de geçerlidir. Kampanya dahilinde: Carrefoursa ve Boyner mağazalarından hediye çeki verilecektir. Hediye çeki verilecek olan mağazalar, stoklar dahilinde değişiklik gösterebilir. Kampanya kapsamında kazanılan hediye çeklerinin son kullanım tarihi her mağazanın kendi koşullarına göre farklılık gösterebilir. Kampanya kapsamında kazanılan hediye çekleri nakde çevrilemez. Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır.

 

Kampanyaya sadece 18 yaş üstündekiler katılabilir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin hediye kartları iptal edilecek olup, ürün iadelerinde yaşanacak her türlü yasal ve mali sorumluluk tüketiciye ait olacaktır. Mali değeri olmayan belgeler geçerli değildir. E-fatura/e-arşiv faturanın basılı görsel olarak ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın AVM içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. Fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi, sevk irsaliyesi vb) belgeler geçerli değildir. Katılımcı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Maltepe Park AVM yönetimi ve Hediye Çeki kampanyası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu çekilişe ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. çalışanları, Maltepe Park AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, güvenlik elemanları, temizlik elemanları ve her türlü tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Kampanya detayları için www.maltepeparkavm.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.