10 Şubat 2018
Aşkın Buzları Kaç Saatte Erir?
Takvime Ekle 10 02 2018 Europe/Istanbul Aşkın Buzları Kaç Saatte Erir? Maltepe Park Alışveriş Merkezi Maltepe Park Alışveriş Merkezi info@maltepeparkavm.com DD/MM/YYYY
DİĞER ETKİNLİKLER

AŞKIN BUZLARI KAÇ SAATTE ERİR?

 

Dev bir buz kalıbı ve tam ortasında bulunan pırlanta bir yüzük. Buz kalıbının kaç saatte eriyeceğini tahmin eden, pırlanta yüzüğün sahibi oluyor ve Maltepe Park AVM’ye gelen ziyaretçiler eğlenceli bir deneyime ortak oluyor.

 

10 – 14 Şubat tarihleri arasında Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park AVM, klasik sevgililer günü kutlamalarının dışında orijinal bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dev bir buz kalıbının içinde konumlandırılacak olan pırlanta yüzük için yarış, alandaki kronometrenin 10 Ocak tarihinde saat 12.00’de çalıştırılmasıyla başlamış olacak. Ziyaretçilere ise dev buz kalıbının kaç saatte eriyeceğini tahmin etmek kalacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, tahminler dijital bir cihaz üzerinden gerçekleştirilecek ve katılımcılara bir katılım kartı verilecek. Etkinlik bitiminde ise doğru tahmini yapan ziyaretçi, kayıtsız şartsız pırlanta yüzüğün sahibi olacak.

Etkinliğe sosyal medya üzerinden de katılım sağlanabilecek. Paylaşılan görselin altındaki yorum kısmında doğru tahmini yapan 50 kişiye ise çift kişilik yemek veya sinema bileti hediye edilecek.

Diğer bir etkinlik ise, çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarında #maltepeparkta14şubat etiketi ile yayınlayan ziyaretçilere ise magnet hediye edilecek.

Ziyaretçileri için özel günleri, unutulmaz deneyimlere dönüştüren ve geniş marka karması ile konfor yaşatan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.