19 Ocak 2018
Maltepe Park Sömestir Programı
Takvime Ekle 19 01 2018 Europe/Istanbul Maltepe Park Sömestir Programı Maltepe Park Alışveriş Merkezi Maltepe Park Alışveriş Merkezi info@maltepeparkavm.com DD/MM/YYYY
DİĞER ETKİNLİKLER

Maltepe Park Sömestir etkinlikleri 19 Ocak Cuma günü başlıyor.

  • 19- 28 Ocak Efsane Oyunlar
  • 22 Ocak - 2 Şubat saat 14.00'te Çocuk Yetişkin Atölyeleri ( Hafta içi günlerde - 6 yaş ve üzeri çocuklar katılabilir)
  • 29 Ocak - 4 Şubat Makerspot Sergisi ve Atölyeleri (5 yaş ve üzeri çocuklar katılabilir)
  • 1 - 9 Şubat 9. Mini Golf Festivali (6 yaş ve üzeri çocuklar katılabilir)
  • 19 Ocak - 2 Şubat saat 17.30'da Tiyatro Gösterileri (Hafta içi günlerde - 2 yaş ve üzeri çocuklar katılabilir)

MALTEPE PARK’TA HEM EĞLEN HEM ÖĞREN

Sergiden mini golfe, çocuk tiyatrolarından özel oyunlara kadar zengin bir içerik, sömestir tatilinde Maltepe Park’ın minik ziyaretçilerini bekliyor. Her zaman ziyaretçilerine fayda katmayı hedefleyen, Anadolu yakasının köklü alışveriş merkezi, çocuk-yetişkin atölyeleri ile tüm ziyaretçilerini eğlenerek öğrenmeye davet ediyor.

 

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park’ın sömestir etkinlik takviminde; 19 - 28 Ocak tarihleri arasında “Efsane Oyunlar”, 29 Ocak - 04 Şubat tarihleri arasında “Makerspot sergisi ve atölyeleri, yine 19 Ocak - 02 Şubat tarihleri arasında sadece hafta içi günlerde İstanbul Çocuk Sanat Tiyatrosu’nun her gün farklı bir oyunu, 22 Ocak - 02 Şubat tarihleri arasında sadece hafta içi günlerinde, her gün farklı bir tema ile “Çocuk-aile atölyeleri”, 01 – 09 Şubat tarihleri arasında da “Mini Golf Festivali” ziyaretçileri bekleyenler etkinliklerden.

 

Yetişkinleri ve çocukları, 22 Ocak – 02 Şubat tarihleri arasında hafta içi her gün saat 14.00’te; Kasnak Tablo Yapımı, Taş Boyama Sanatı, Çivi Sanatı ile Tablo Yapımı, Keçeden Çanta Yapımı, Halat ile Sofra Süsleri Yapımı, Mozaik Bardak Altlığı Yapımı, Ahşap Sandık Boyama, Kavanoz ile Kar Küre Yapımı, Ağaç ile Yazı Tahtası ve Bardak Altlığı Yapımı, Mandallar ile Ev Dekorasyonu Malzemeleri atölyeleri bekliyor.

 

Zengin tiyatro gösterileri takviminde ise; Hansel ve Gretel, Vızvız Arı Bazi, Meraklı Penguenler, Kurbağa Prens, Çirkin Ördek Yavrusu, Kaplumbağa ile Tavşan, Şirin At Titi, Küçük Pandalar, Kurşun Asker Müzikali, Ağustos Böceği ile Karınca oyunları bulunmakta. Oyunlar, 19 Ocak – 02 Şubat tarihleri arasında hafta içi günlerde saat 17.30 itibarı ile izlenebilecek.

 

Alışverişin güzel deneyimlere dönüştüğü ve geniş marka karması ile konfor yaşatan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.