06 Haziran 2016
Ramazan ruhunu Maltepe Park'ta Yaşamak Bi' Harika!
Takvime Ekle 06 06 2016 Europe/Istanbul Ramazan ruhunu Maltepe Park'ta Yaşamak Bi' Harika! Maltepe Park Alışveriş Merkezi Maltepe Park Alışveriş Merkezi info@maltepeparkavm.com DD/MM/YYYY
DİĞER ETKİNLİKLER

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, eğlence ve keyif dolu bir Ramazan programı sunuyor. 2016 senesinde Ramazan ayını geleneksel etkinliklerle karşılayan Maltepe Park Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçiler, Ramazan’ın ilk gününden, Arife gününe kadar devam eden etkinliklerde eski Ramazanların tadını tekrar yakalayacaklar.

 

Mehter Takımı, Sema Gösterisi, Ney Dinletisi, Fasıl Dinletisi, Hacivat & Karagöz, Orta Oyunu gibi etkinlikler, özel dekorasyonları ile Maltepe Park teras alanında ziyaretçileri bekliyor. 1 Temmuz tarihine denk gelen Kadir Gecesi haricinde tüm Ramazan boyunca devam edecek olan etkinlikler; iftardan 30 dakika önce başlayıp, iftardan 30 dakika sonrasına kadar devam edecek. Ziyaretçilerin geleneksel gösteriler eşliğinde, eski Ramazanların kokusunu, tadını bulacakları keyifli anlara, sürpriz Ramazan ikramları da eklenecek. Büyüğünden küçüğüne tüm ziyaretçilerin keyif alçağı etkinliklerde Ramazan tüm gelenekselliği ile yaşatılacak.

 

Esenkent metro durağı çıkışında yer alan Maltepe Park Alışveriş Merkezi; merkezi ve kolay ulaşılabilir konumu, zengin marka karması, teras alanları, yemek alanı ve renkli etkinlikleri ile Anadolu Yakası’nda bir alışveriş merkezinden çok daha fazlası yani bir yaşam merkezi olarak ziyaretçilerine hizmet veriyor.

RAMAZAN PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ.