04 Haziran 2017
İlber Ortaylı Maltepe Park'a Geliyor!
Takvime Ekle 04 06 2017 Europe/Istanbul İlber Ortaylı Maltepe Park'a Geliyor! Maltepe Park Alışveriş Merkezi Maltepe Park Alışveriş Merkezi info@maltepeparkavm.com DD/MM/YYYY
DİĞER ETKİNLİKLER

Maltepe Park’tan İlber Ortaylı Sürprizi

 

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, alışılmışın dışındaki Ramazan programı ile ziyaretçilerine sürprizler yaşatıyor.

 

Sürprizlerden ilki, Türkiye’de ‘tarih’ denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan İlber Ortaylı oldu ve 04 Haziran Pazar günü “Maltepe Park Buluşmaları” kapsamında ilk defa bir alışveriş merkezinin sahnesinde yer aldı. Buluşmada, İlber Ortaylı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. İstanbul’un dünü ve bugünü hakkında bilinmeyenlerin konuşulduğu, İlber Ortaylı’nın derin bilgisi ile sohbetin derinleştiği buluşmada ana konu ise büyülü şehir İstanbul oldu.

 

Ramazan ayı boyunca devamı olacak olan “Maltepe Park Buluşmaları” nın diğer konukları; 17 Haziran Cumartesi Sunay Akın ve 24 Haziran Cumartesi Coşkun Aral olacak. Tüm buluşmalar saat 16.00’da gerçekleşecek.

 

Ziyaretçilerini alanında uzman ve popüler isimlerle buluşturan, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.